חברותא סדנאות איכות בהתאמה אישית
שלח/י
054-2090977 info@hevroota.co.il

אומנויות לחימה

סדנאות איכות בהתאמה אישית
אומנויות לחימה

סדנאות "קונג-פו" – היא אמנות לחימה והגנה עצמית מופלאה שמקורה בסין. האדם הינו יצור מורכב וייחודי. לכל אדם מערכת שלמה אותה לומד לשכלל במהלך חייו על מנת להכינו לבגרות ולהתמודדות מול אתגרי החיים. בסדנא ילמדו המשתתפים לעבוד בשני המישורים, המישור הפיזי והמישור המנטלי. נלמד את הטכניקות הכוללות הגנה עצמית, הרגעת הגוף הפיזי וגוף המחשבות והרגשות . בנוסף, נעבוד על תרגילי זיכרון, ריכוז, דמיון, הכרה של דפוסי התנהגות, התמודדות עם ביקורת ועוד. המשתתף יצור לעצמו אומנות לחימה אישית המותאמת לצרכיו ויכולותיו וייפגש בתקשורת ברמות שונות עם עצמו, עם הסביבה ועם הגוף שלו.

"קפוארה" – קפוארה היא אומנות הלחימה ששימשה את העבדים האפריקאים בברזיל בשאיפתם לברוח אל החופש. הקפוארה משלבת יכולות לחימה והגנה עצמית, גמישות , קואורדינציה, אקרובטיקה, בטחון עצמי , חוש קצב, יכולות מוזיקליות , וכישורים חברתיים. לאורך הסדנה יטעמו המשתתפים מעט מעולם הקפוארה על שלל גווניה, הכוללים בין היתר תרגילי אקרובאטיקה מתקדמים ולימוד השפה הפורטוגזית דרך השירים הנלמדים.

סדנת "אייקידו" – אייקידו זו דרך, דרך להיות במקום הנכון, דרך להתמודד עם מכשולים ואתגרים, דרך לעשות את המינימום בכדי להשיג מקסימום, דרך לשלוט בעצמי ודרך כך גם במצבים בהם אני נמצא מבלי לפגוע באחר, זה נכון באימון, זה נכון בין משפחה וחברים, זה נכון בעבודה, זה נכון ברחוב ובחניה, זה נכון בשדה הקרב.
האייקידו היא אומנות לחימה הנקראת גם אומנות שלום. הרעיון הבסיסי הטמון בסדנא זו הינו התמודדות עם המציאות, הגוף נמצא בשחרור פיזי ונפשי אך עם זאת גם בשליטה עצמית ושימוש בכמה שפחות כוח בכדי להשיג את המטרה. כפעילות גופנית אייקידו מקדם בריאות וכן יש חשיבות ליציבה של המתאמן.