חברותא סדנאות איכות בהתאמה אישית
שלח/י
054-2090977 info@hevroota.co.il

תכנית בינו לבינה

סדנאות איכות בהתאמה אישית
תכנית בינו לבינה

תחום המודעות המינית, מהווה חלק מרכזי מחיי היום יום של בני הנוער. הנושא מעלה שאלות והתמודדויות שונות ומגוונות לשני המינים. בתוכנית נייצר פתיחות ונגביר את המודעות לנושא, ניתן מקום בטוח ופתוח לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות אמינות ומקצועיות. בנוסף, נחשוף גם את ההורים והמורים, לחוויות, להתלבטויות ולשאלות העולות אצל הנוער תוך מתן כלים להתמודדות עם הנושא.

התוכנית מיועדת לכיתות י'- י"ב  ומותאמת  לקהל היעד.

סדנא לבני הנוער : בסדנא נבחן את המוסכמות והסטיגמות עליהן אנו גדלים, נבדוק את החיבור האישי בין הרגשות למיניות ונבחן את הגבולות האישיים שלנו בנושא.

סדנא להורים : בהרצאה, נבחן את המקום שלנו כהורים לבני נוער מתבגרים אשר מתמודדים עם תחום המודעות המינית ביום יום. בסקירה של השפעת התקשורת והמדיה במסרים שונים, נראה כיצד ניתן לייצר פתיחות ולסייע בהצבת גבולות לילדנו.

סדנא למחנכים- מחזון למציאות : בסדנא נבחן את מקומנו כמנהיגים חינוכיים מול בני נוער מתבגרים, ככתובת להתייעצות וסיוע במצבים שונים אותם בוחרים בני הנוער לשתף אותנו.

"הכל יחסים" : הסדנאות עוסקות בשימור ושיפור היחסים האחד עם השני, פתרון קונפליקטים ורכישת מיומנויות וכלים לאימון היחסים. הסדנאות מגוונות ויכולות להתאים לפתיחת שנה, משוב לאמצע השנה וכסדנת פרידה.

הסדנאות מועברות על ידי מנחות קבוצות ומאמנות אישיות.